Cennik

CENNIK

1. Kurs PODSTAWOWY – 
1800 zł – (RATY 0%)

2. Kurs PODSTAWOWY ROZSZERZONY
2400 zł – (RATY 0%)

3. Kurs PODSTAWOWY INDYWIDUALNY, WEEKENDOWY
2500 zł – (RATY 0%)

4. Kurs PODSTAWOWY PRZYŚPIESZONY
2500 zł – (RATY 0%)

5. JAZDY DOSZKALAJĄCE (dodatkowe)– 1h – 7
0 zł

6. E-LEARNING- SZKOLENIE TEORETYCZNE ORAZ  TESTY PRZEZ INTERNET (nie chodzisz na wykłady, uczysz się w domu) – 50zł dopłaty

1.Kurs PODSTAWOWY – zawiera 30 godzin (lekcyjnych) zajęć teoretycznych oraz 30+2gratis godzin zajęć praktycznych czyli jazd samochodem (1godz zajęć praktycznych = 60 minut). Ponadto w cenie zawarty jest zestaw podręczników z płytą CD.

2.Kurs PODSTAWOWY ROZSZERZONY – zawiera warunki kursu podstawowego oraz 10 godzin dodatkowych jazd. Łącznie masz 41 godzin jazd.

3.Kurs PODSTAWOWY INDYWIDUALNY, WEEKENDOWY – zawiera warunki kursu podstawowego z tym, że część teoretyczna (wykłady) są czasowo indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Przeznaczony dla osób które z uwagi na wykonywane czynności zarobkowe lub zdobywanie kształcenia nie są w stanie uczestniczyć w terminowych wykładach.

4.Kurs PODSTAWOWY PRZYŚPIESZONY – zawiera warunki kursu podstawowego i zostanie on przeprowadzony w krótkim terminie tj. do 30 dni. Przeznaczony dla osób, którym zależy na czasie ( przed wakacjami, szkołą-studiami, dłuższym wyjazdem z miejsca zamieszkania itp.).

5.JAZDY DOSZKALAJĄCE – Chcesz zwiększyć swoje szanse na egzaminie   a może masz już prawo jazdy lecz dłuższy czas nie byłaś/byłeś praktykująca(y) i chcesz odświeżyć lub udoskonalić/podwyższyć umiejętności w prowadzeniu samochodu.