Zielona 1/45

Witamy w OSK Kameleon!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym, który oferuje wysokiej jakości kursy dla przyszłych kierowców. Nasze nowe biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju, przy ulicy Zielonej 1/45, na parterze.

Jeśli jesteś zainteresowany zapisaniem się na kurs, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi przyjaźni i kompetentni pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz umówić Cię na wygodny termin szkolenia. Możesz skontaktować się z nami pod numerami telefonu: 723 33 03 03 lub 697 966 880.

Cieszymy się również, że możemy ogłosić nasze nowe godziny otwarcia biura:

  • Poniedziałek: 11:00 – 17:00
  • Wtorek: 11:00 – 17:00
  • Czwartek: 11:00 – 17:00

Przyjdź do naszego biura w wymienionych godzinach, a nasi pracownicy chętnie Cię przywitają i udzielą wszelkiej potrzebnej pomocy.

Zaufaj Ośrodkowi Szkolenia Kierowców „Kameleon” i dołącz do grona naszych zadowolonych absolwentów. Oferujemy profesjonalne szkolenia, doświadczonych instruktorów i indywidualne podejście do każdego kursanta. Zapewniamy, że uzyskasz niezbędną wiedzę i umiejętności, aby stać się pewnym i odpowiedzialnym kierowcą.

Do zobaczenia w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Kameleon”!