JAZDY

UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNE   zdobywasz w trakcie zajęć prowadzonych:

a) na 
samochodach takich jak na egzaminie już od pierwszych jazd. Posiadamy tylko i wyłącznie samochody TOYOTA Yaris z 6 biegową skrzynią i silnikiem benzynowym o pojemności 1,33 dcm3, 100KM 

DSC_2193

 

( Chcemy zwrócić uwagę, iż niektóre ośrodki na początku jazd wykorzystują inne modele pojazdów np. Punto, Grande Punto w celu oszczędności a dopiero w późniejszym etapie przesiadasz się na Toyotę jednak też nie zawsze taką jak na egzaminie, np. Toyota z 5 biegową skrzynią lub z silnikiem Diesla które w znacznym stopniu odbiegają od  Toyoty egzaminacyjnej.),

b) przez 
instruktorów z bardzo dobrymi kwalifikacjami jako nauczyciele ( odbyty staż w innych ośrodkach z osiągnięciem wysokiej zdawalności ) jak również jako kierowcy ( kilkunastoletnia praktyka za kierownicą w tym także jako kierowcy zawodowi ) Ponadto nasi instruktorzy charakteryzują się dużą cierpliwością i wytrwałością dzięki czemu gwarantujemy bezstresową jazdę  i właściwe przygotowanie do prowadzenia pojazdów. W trakcie szkolenia gwarantujemy, iż nie będziemy z naszego powodu zmieniać Ci instruktora, chyba że wyrazisz taką chęć. Jednocześnie twój instruktor prowadzący będzie mógł na Twoje życzenie uczestniczyć w egzaminie państwowym.

DSC_2199 DSC_2196

 

 


c)
 systematycznie i z dużym natężeniem – u nas nie będziesz zmuszona(y) długo oczekiwać na kolejne jazdy szkoleniowe, które to pomogą Ci szybko i sprawnie przyswoić prawidłową technikę kierowania pojazdem oraz zachowania w czasie różnych sytuacji drogowych.

d) plac manewrowy oznaczony i wytyczony jak na ośrodku egzaminacyjnym, zlokalizowany jest w rejonie centrum miasta Jastrzębie Zdrój  dzięki czemu więcej czasu poświęcisz na jazdę trasami egzaminacyjnymi.

WIEDZA TEORETYCZNA czytaj więcej