O nas

O.S.K. KAMELEON

Prowadzimy Naukę Jazdy od kwietnia 2011 roku zapewniając kursantom najwyższy poziom nauczania w regionie co jest potwierdzone przez coroczne publikacje WORD Katowice.

Rok Podsumowanie
2011 Rozpoczęcie działalności od kwietnia, OSK Kameleon nie został ujęty w statystyce z uwagi na brak odpowiedniej ilości wydanych zaświadczeń (wydano 74 a wymagana <100). Na podstawie danych uzyskanych z Wydziału Komunikacji UM w Jastrzębie-Zdrój zdawalność wyniosła 46,2 procent.
2012 8 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 44,3 procent (na przeszło 60 sklasyfikowanych szkół z Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Żor, Cieszyna, Pszczyny i Raciborza które kierują swoich kursantów do WORD Jastrzębie-Zdrój).
2013 Największy sukces OSK Kameleon zdobywając 1 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 54,5 procent. Ten wynik był zarówno najwyższy w województwie Śląskim ( na około 500 szkół ).
2014 4 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 45,5 procent.
2015 2 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 49.7 procent. Za okres pierwszych 9 miesięcy zdawalność wyniosła 50,5 procent i był to trzeci wynik w województwie Śląskim.
2020 Zmiana siedziby OSK Kameleon w Jastrzębiu-Zdroju.
Nowy adres siedziby znajduje się na ul. Zielonej 1/45

Powyższe osiągnięcia nie uzyskaliśmy z przypadku. Cały czas dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Wam najlepsze warunki do szkolenia teoretycznego i praktycznego. Nie tniemy kosztów na infrastrukturze, materiałach dydaktycznych, czasie realizowanych jazd, pojazdach i ich materiałach eksploatacyjnych, kadrze instruktorskiej.

  1. Biura w Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju i Cieszynie są do Waszej dyspozycji 5 dni w tygodniu przez 8 godzin.
  2. Konkurencyjne ceny. Należności finansowe możesz dokonywać w dogodnych i nieoprocentowanych ratach.W chwili obecnej trwa promocja dla Wodzisławia Śląskiego i Cieszyna.
  3. Część teoretyczna odbywa się w odpowiednio wyposażonych salach wykładowych umożliwiających prowadzenie wykładów multimedialnych i prezentację różnych sytuacji drogowych ( w tym trasy egzaminacyjne ).  Nauczamy także z wykorzystaniem internetu – E-learning. W cenie kursu stacjonarnego jak i internetowego wszyscy uczestnicy otrzymują „sprawdzone” materiały dydaktyczne . Wykłady prowadzone są 4 razy w tygodniu by móc szybko rozpocząć szkolenie praktyczne. Na naszych wykładach łatwo i przyjemnie przyswoisz wiadomości niezbędne do właściwego zachowania się na drodze. Zajęcia z zakresu udzielania Pomocy Przedmedycznej prowadzone są przez wykwalifikowanego, czynnego ratownika medycznego. Pamiętaj, że nie musisz sam być uczestnikiem wypadku aby udzielać pomocy. Twoje umiejętności mogą komuś uratować życie.
  4. Kadra instruktorska nie ulega rotacji. Od lat szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy Agnieszka, Jolanta, Adam, Daniel, Ireneusz i Krzysztof a w zeszłym roku dołączyli Monika i Przemysław. Nasi instruktorzy charakteryzują się dużą cierpliwością i wytrwałością dzięki czemu gwarantujemy bezstresową jazdę  i właściwe przygotowanie do zdania egzaminu a następnie do samodzielnego prowadzenia pojazdów.
  5. Część praktyczna odbywa się na takich samych pojazdach jakimi aktualnie dysponuje WORD czyli TOYOTA YARIS III z silnikami benzynowymi o pojemności 1,33dcm³ i mocy 100KM z 6 stopniową skrzynią biegów. Jazdy są prowadzone systematycznie i z dużym natężeniem tak aby kursant sprawnie przyswoił prawidłową technikę kierowania pojazdem oraz zachowania w czasie różnych sytuacji drogowych. U nas nie będziesz zmuszona(y) długo oczekiwać na kolejne jazdy. Godzina szkolenia praktycznego równa jest godzinie zegarowej 60 minut. Ponadto masz możliwość zdobycia dodatkowych jazd gratis które z pewnością przydadzą się przed egzaminem pństwowym. Nasze pojazdy pochodzą od autoryzowanego dealera, są bezwypadkowe i systematycznie przechodzą przeglądy gwarancyjne. Ogumienie w zależności od pory roku „lato – zima”, nie zakładamy „używek”. Dbamy o czystość w pojazdach – u nas nie przykleisz się do kierownicy.yaris
  6. Instruktor prowadzący na Twoje życzenie będzie mógł uczestniczyć w egzaminie państwowym.
  7. Plac manewrowy – przestronny, umożliwiający szkolenie dla kilku pojazdów jednocześnie ( jedna załoga nie musi ustępować miejsca drugiej ). Pasy ruchu posiadają identyczne wymiary i kompletne wyposażenie w pachołki – tyczki  jak na egzaminie państwowym. Plac manewrowy zlokalizowany jest w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój co umożliwia odświeżenie umiejętności przed samym egzaminem zadań

Nabyta u nas wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne sprawią, że egzamin zdasz na pewno a przede wszystkim uczynią Cię bardzo dobrym kierowcą. Prawko zrobisz w sprawny i profesjonalny sposób za przyzwoite pieniądze.

Przyjdź i przekonaj się osobiście.

ZAPRASZAMY

Zespół:kameleon_logo

 

 

DSC_2199

DSC_2196